Ekibimiz

Halil AYDINOĞLU CEO / Founder

Çilem AKÇAY Senior Partner

Atakan AKSOY Senior System Administrator

Özgür Efe Yıldırım Technical Responsible

Onur ARSLAN Senior Hardware Specialist

Larisa PETROVİC Hardware Departmant

Metin BAYKARA Cargo and Delivery Specialist

Hakan KILIÇDOĞAN Cargo and Delivery Departmant

Merve KAYHAN Software Department Manager

Asya DEMİRCİ Software Department Manager

Melih İhsan ŞAHİN Senior Corporate Lawyer

Canan ÇELİK Accounting Department

Biz Kimiz ?

Firmamız müşterilerin beklentilerini karşılayan BT çözümleri sunarak işletmelerin dijital dönüşüm beklentilerini karşılar. Özellikle son zamanlarda dijital gereksinimlerin gerçekleştirilmesi aşamasında ihtiyaç duyduğunuz çözümler için bizi tercih edebilirsiniz. İşletim sistemleri yazılımlar ya da firmanıza özel yazılım çözümleri için bizi tercih edebilirsiniz. Günümüzde bu anlamda ön plana çıkan çözümleri firmamız sizlere deneyimli hizmet ekipleri ile sunar.

Aynı zamanda firmamız ile birlikte siz de beklentilerinize özel bilişim çözümlerini edinebilirsiniz. Çalışma istasyonları sunucular ya da bulut bilişim çözümleri için bizi güvenle tercih edebilirsiniz. Aynı zamanda firmamız ile birlikte size özel bilişim teknolojilerinden yararlanabilirsiniz. Firmamız yıllardan bu yana markaların beklentilerine dönük saha çözümleri sunarak ön plana çıkar.

Gerek sunucu sistemleri gerekse de yazılım çözümleri noktasında firmamızdan hizmet alabilirsiniz. Bulut sistemler son yıllarda teknolojik olarak beklentileri karşılayan çözümler arasında yer alır. Bulut sistemleri kullanarak siz de beklentilerinizi karşılayan çözümlerden yararlanabilirsiniz. Aynı zamanda firmamız müşterilerin farklı beklentilerini karşılayan çözümlerin temini aşamasında yeni BT teknoloji alt yapı hizmetleri de sunar.

Sunucu Çözümlerimiz

Sizler için hızlı ve güvenilir sunucu hizmetleri sunarız. Bunların yanında nitelikli çalışma alanı tercihleri için yine bizi tercih edebilirsiniz. Ülkemizde bu aşamada özellikle veri güvenliği açısından ister kiralama ister ise de satın alma yolu ile hizmetlerimizden yararlanabilirsiniz. Sunucular veri ya da internet sitelerinin bilgi güvenliği açısından ön plana çıkar. Bu nedenle de artık her kurumsal veri tabanının her yerden erişilebilir ve güvenli ortamlarda yer alması gerekir.

Firmamız bu aşamada verilerinizin güvenli bir şekilde depolanmasına ve aynı zamanda verilerinizin güvenilir bir şekilde erişime açılmasına imkân tanır. Aynı zamanda verilerin yedeklenmesi aşamasında da yine bizden hizmet alabilirsiniz. Ülkemizde bu aşamada güvenilir bir firma olarak ön plana çıkarız.

Son yıllarda sunucu çözümlerinin yerine getirilmesi noktasında destek almak için firmamız sizlere nitelikli hizmetler sunar. Sadece sunucu değil lisans ya da yazılım ile ilgili her türlü desteği bizim ile elde edebilirsiniz. Bunların yanında firmamız sayesinde müşteri tabanlı çözümlerimiz gerçekleştirilmiş olur. Siz değerli müşterilerimiz için üstün hizmetler sunarız.

Güvenlik Çözümlerimiz!

Sunduğumuz hizmetler aynı zamanda güvenlik çözümlerinin temini aşamasında da kullanılır. Özellikle güvenlik duvarı gibi hizmetlerimiz sayesinde kurumsal e postaların ve veri tabanlarının daha korunaklı olarak sunulması mümkündür. Aynı zamanda güvenlik çözümleri için firma temelinde yerleşik çözümler sunarız.

Ülkemizde özellikle son zamanlarda ihtiyaç duyulan spam ya da başka tür saldırılara dayanıklı hizmetler için firmamız sizlere destek sunar. Bunların yanında firmamız ile birlikte güvenlik anlamında katmanlı yapı ile verilerin güvenliğini kat be kat arttırmanız mümkündür. Bunun yanında güvenlik teminatı hususunda firmaların beklentilerini karşılayan yeni nesil çözümler ve yapay zekâ odaklı hizmetler için bizi tercih edebilirsiniz.

Her türlü firewall çözümleri için yine bizi tercih edebilirsiniz. Uygun fiyatlı ve yüksek koruma imkân sunan bu hizmetlerimiz ile birlikte siz de beklentilerinizi karşılayan çözümlerden yararlanabilirsiniz. Aynı zamanda firmamız ile birlikte insanların ihtiyaç duyduğu her türlü çözümden kolay bir şekilde yararlanmak mümkündür. Verilerin güvenilir bir şekilde saklanması için bizden hizmet alabilirsiniz.

Ağ Çözümlerimiz

İnternet sitelerinin yanı sıra ağ yönetim ve erişimi anlamında da kurumsal hizmetlere ihtiyaç duyulur. Kurumsal firmalardan güvenlik kameraları internet siteleri başta olmak üzere veri depolama gibi birçok hizmetin sağlanması için network sistemlerine ihtiyaç duyulur. Kurum için internet ağ yapısının güvenilir bir şekilde sağlanması noktasında ağ çözümlerinden yararlanabilirsiniz.

Aynı zamanda bu ağ çözümlerinin yanında işletmelerin farklı beklentilerini kapsayan yönetim hizmetlerinin erişimi ya da benzeri işlemler için bizi tercih edebilirsiniz. Günümüzde ağ çözümlerimiz ile birlikte gerek yerleşik sistemler gerekse de kiralama yöntemi ile sunuculardan faydalanabilmeniz mümkündür. Network çözümlerinin yanında ağ çözümlerimiz ile sizlere hizmetler sunarız. Özellikle son zamanlarda ağ güvenliği ile ilgili çözümler için firmamızla iletişime geçebilirsiniz.

Network çözümleri ile kurumsal ihtiyaçların hızlı bir şekilde karşılanması ve bunun yanında firmaların müşterilerine daha güvenilir sistemler sunması mümkün olur. Özellikle son zamanlarda ağ sistemlerinin gerçekleştirilmesi aşamasında beklentileri karşılayan çözümler için bizi tercih edebilirsiniz. Firmamız müşterilerin beklentilerini karşılayan çözümler için size özel profesyonel detaylar sunar.

İşletmeniz İçin Laptoplar

İşletmelerin bazı zamanlarda ihtiyaç duyduğu network çözümleri bağımsızlık gösterir. Bunun yanında aynı zamanda çalışanların ofis iş ve işlemlerini yerine getirmesi için de bilgisayarlara ihtiyaç duyulur. Özellikle son zamanlarda bilgisayarların gücü yapılan iş ile ilintilidir. Örneğin normal bir ofis çalışması için sıradan bir bilgisayar iş görür iken bir grafik çalışması için daha nitelikli laptop ürünlerine gerek duyulabiliyor.

Firmamız bu aşamada çalışanların işlerinin aksamadan yürütülmesine imkân tanıyan bilgisayar sistemleri tasarlar. Her çalışma ortamına göre hizmet veren bilgisayar sistemleri ile birlikte maliyet etkin çözümler de mümkün olur.  Kurumsal hizmetlerin temini için firmamızdan bilgisayar temin edebilirsiniz.

Firmamız ile birlikte müşterilerin beklentilerini hızlı bir şekilde karşılayan bilgisayarlar ile çalışma performansında artış sağlanır. Aynı zamanda çalışanların bu aşamada beklentilerini karşılayan çözümler gerçekleştirilmiş olur. Günümüzde bu aşamada birçok farklı modelin kullanımı ile birlikte insanların işletme çözümleri de halledilmiş olur. Özellikle son zamanlarda işletmelerin çalışanlarından yüksek performans elde edebilmesi için yeni teknolojik özellikli laptoplar kullanılır.

Baskı Çözümleri

Ofis çalışmalarında önemli bir yer tutan çıktılar aynı zamanda kalite olarak da beklentileri karşılamak zorundadır. Bazı ofis çalışmalarında baskı çözümleri gerekir. Örneğin bazı alanlarda yüksek kalitede ve renkli çıktı almak gerekir. Bu aşamada kurumların ihtiyaç duyduğu bu beklentilerin hızlı bir şekilde karşılanmasını temin ederiz.

Firmamız ile birlikte siz de yüksek kalitede çıktı almanıza imkân tanıyan yazıcıları tercih edebilirsiniz. Söz konusu ürünlerin kullanımı ile birlikte afiş ya da benzeri ofis çıktı ihtiyaçlarınızı karşılamış olursunuz. Özellikle son zamanlarda firmamız sayesinde sizler için hızlı çözümleri temin etmiş oluruz. Aynı zamanda firma çözümleri ile birlikte insanların maliyet beklentileri de karşılanmış olur.

Genel olarak işletmelerde birden fazla yazıcı almak yerine büyük çaplı bir ürün alınarak dağıtım yapılır. Bu nedenle söz konusu ürünün kullanımı aşamasında firmaların ihtiyaçlarının doğru bir şekilde belirlenmiş olması gerekir. Günümüzde bu aşamada firmaların çalışan sayısına bağlı olarak seri çıktı almaya imkân tanıyan yazıcılar firmamız tarafından sunulur.

Yazılım Ve Ofis Çözümlerimiz

İnternet sitelerinin teknik olarak ihtiyaç duyduğu yazılım çözümleri aynı zamanda yerleşik firmalar tarafından da tercih edilir. Bu aşamada yazılımlar iş ve işlemlerde yüksek verimlilik elde etmek anlamına gelir. Bunun yanında ofis hizmetlerinin ve yazılım hizmetlerinin gerçekleştirilmesi ile birlikte işletmelerin hızlı bir şekilde çözüme kavuşması ve verimlilikte artış da sağlanabilir.

Firmamız yazılımlar ile güncelleme lisanslama ya da kurulum hizmetlerini sizlere sunar. İstediğiniz özellikleri taşıyan her türlü yazılım sorunu için bizi tercih edebilirsiniz. Bunun yanında ofis çalışanlarının sıklıkla kullanmayı tercih ettiği ürünler ile birlikte kurum içi matbu işlemlerin yerine getirilmesi daha kolaydır. Siz de bu tür yazılım hizmetleri için bizden destek alabilirsiniz.

Para Birimi
$ Amerika Birleşik Devletleri (ABD) doları